Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafia samowolnie przemalowała zabytek. "Nie wydawaliśmy na to zgody"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2017 r. o 21:26 Powrót do artykułu
przecież prawo ludzkie ich nie obowiązuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie czarny chyba zes pan za duzo mszalnego wychylil czy ciebie gosciu obowiazuje inne prawo widze ze w tych lbach juz sie wam miesza czujecie sie paniskami na calego teraz bierz pedzel podciagaj kiecke i na dzwonnice pomalujesz ze 2 dni to ci sie odechce panoszyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYPOWE CZARNE BYDŁO - ZARAZ ZERO-ZIOBRO NAKARZE UMORZENIE SPRAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać im na tacę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozmawiam tylko z radiem Maryja i Telewizją Trwam" AHAHAH niezły agent, nie będzie wraży Dziennik Wschodni pluł mu w twarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSEUDO KSIĄDZ ! NA TAKICH NARZEKAŁ PAN JEZUS W OBJAWIENIACH ŚWIETYCH. TACY ZRAŻAJĄ LUDZI DO WIARY I KATOLICYZMU. OGRANICZONY OSOBNIK, ZADUFANY W SOBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił. Zabytek trzeba dotykać i używać. Trzeba też z niego korzystać. Jakie Wielkie będzie zdziwienie za za trochę lat jak odkryją farbę z czasu zaborów pisowskich. Nielegalnie i szyderczo nałożonej. Przekornie co do ustaw po ciemku podpisanych. Będą ekshumować tego co to zarządził i wykonał. Sława o nim będzie wielka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja plującym jadem powiem zgodnie z przeslaniem duszpasterskim, że "gniew Chrystusa dopadnie was w najmniej spodziewanej chwili"! Niewierni Tomasze mogą udać się na Kaszuby, jak ja to uczyniłem i zobaczą wielka moc Pana Boga. Jadąc z Domu Bożego w Kościerzynie w odwiedziny do innego położonego w Bytowie doznałem wielkiego odkrycia miłosierdzia chrystusowego i cudu! W miejscach, gdzie drzewa lasów dotkniętych kataklizmem pogodowym, gdzie na przestrzeni wielu kilometrów nie ujrzysz ani jednego całego pnia ani jedna Kapliczka nie została uszkodzona. Nawet kwiaty nie zostały zniszczone.... Oto moc Boga i wskazówka na przyszłość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też z tym pacanem nie rozmawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten domanski co w baranowie kiedys byl proboszczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz, który ma pod opieka nie tylko wiernych w parafii, ale przy okazji zabytkowe kościoły - parafialny barokowy i filialny renesansowy, powinien odznaczać się szczególną wrażliwością na wartość historyczną tychże obiektów. Niestety, wielu księży nie ma takiej wrażliwości, bo brakuje im elementarnej wiedzy i robią tak, jak widać na załączonym obrazku z Markuszowa. Bo co, bo kolor nie taki. Ano nie taki i dzwonnica zaczęła przypominać przydrożny szalet połączony ze stacja trafo, a nie renesansowy zabytek, który powinien stanowić jedno z kościołem Św. Ducha i całym sakralnym zespołem. Mamy KUL, mamy metropolitalne seminarium, muzeum archidiecezjalne, drugie sakralne muzeum w katedrze i trzecie - najnowsze - w seminarium. A więc jest gdzie kleryków i księży uczyć szacunku do pięknej przeszłości i jej wspaniałych zabytków. Tylko czemu się tego nie robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki raban był o mur w Biskupicach. Niech teraz zobaczą Ci , którzy zawsze sieją zamęt jak wygląda mur po odnowieniu. Szacunek dla Proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy psioczą na czarnego kabana a sposób na nich jest jeden. przestać dawać kasę i chodzić do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mieczducha888.blogspot.com/2017/02/rzymska-piramida-najgrozniejsza.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo proboszcz! Odpowiedział pismakom aż im w pięty poszło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój księdzu dobrodziejowi.To przecież bardzo dobry i uczciwy człowiek.Nie zrobił nic złego!!! Temu markuszowskiemu ludowi trudno dogodzić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za burak z tego proboszcza. Tylko Telewizja Trwam i Radio Maryja? A co z archidiecezjalnym Radiem Plus Lublin? Za mało moherowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kurowie były proboszcz rozebral mur okalajacy kościół i nic mu konserwator nie zrobił. Obecny proboszczunio kupuje meble do zakrystii za 20000 zł słownie: dwadzieścia tysięcy a mądry lud mu kasę daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobieraj słowa jak się wypowiadasz publicznie i w dodatku o osobie duchownej - więcej szcunku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...